Terra DC Wallbox

Przemyślana inwestycja w e-mobilność

Ładowarka naścienna Terra DC Wallbox

Terra DC Wallbox to przyszłościowa inwestycja wspierająca ładowanie obecnych i przyszłych pojazdów elektrycznych z wysokonapięciowej stacji ładowania. Ładowarka ta może być używana w różnego rodzaju obiektach, ma bardzo małe wymiary, jest bezpieczna i niezawodna oraz nadaje się do użytku również na obszarach zabudowy mieszkaniowej.

Wymagane ograniczone zmiany w istniejącej infrastrukturze elektrycznej dzięki mniejszemu zapotrzebowaniu na moc.

Operatorzy i właściciele mogą zwiększyć przychody, wspierając ładowanie obecnych i przyszłych pojazdów elektrycznych z wysokonapięciowej stacji ładowania.

Możliwość inteligentnego ładowania z użyciem protokołu OCPP w celu zrównoważenia zapotrzebowania mocy i zmniejszenia kosztów infrastruktury.

Dzięki ładowarce naściennej Terra DC Wallbox – opracowanej we współpracy z czołowymi producentami pojazdów elektrycznych oraz cieszącej się zaufaniem dostawców energii i rządów – szybkie ładowanie odbywa się w sposób bezpieczny, przemyślany i zgodny z przyszłymi rozwiązaniami.

Obiekty biurowe 
Małe i duże biura, parki i kompleksy biznesowe 

Obiekty handlowe  
Obiekty hotelarskie i sportowe, centra handlowe, floty transportowe, kompleksy obiektów publicznych lub prywatnych, parkingi, salony samochodowe, tory wyścigowe

Obiekty użyteczności publicznej Zajezdnie autobusowe, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, wrażliwe zastosowania sieci elektroenergetycznych

Obiekty mieszkalne 
Domy wielorodzinne, spółdzielnie mieszkaniowe

Przemyślana konstrukcja: kompaktowa, wygodna, połączona z infrastrukturą

Szeroki zakres opcji łączności, w tym modem 3G/4G, Ethernet i GSM, umożliwiających łatwe sterowanie oraz integrację z istniejącą infrastrukturą.

Wygodne parkowanie i ładowanie dzięki intuicyjnemu interfejsowi z przyjaznym dla użytkownika 7-calowym kolorowym ekranem dotykowym oraz przewodom o odpowiednim zasięgu.

Bardzo małe wymiary tej ładowarki naściennej prądu stałego pozwalają na elastyczność przy montażu w różnych warunkach w miejscu instalacji.

Przyszłościowy produkt: zmaksymalizowany zwrot z inwestycji

Możliwość inteligentnego ładowania z użyciem protokołu OCPP w celu zrównoważenia zapotrzebowania mocy i zmniejszenia kosztów infrastruktury

Możliwość ładowania z wysokonapięciowej stacji ładowania sprzyja korzystaniu z pojazdów elektrycznych dzisiaj i w przyszłości.

Połączenie z platformą ABB Ability do bezprzewodowego zarządzania uwierzytelnianiem i płatnością, zdalnej diagnostyki, aktualizacji oprogramowania i monitorowania zasobów.

Bezpieczeństwo: wbudowane zabezpieczenie

Oceniona i przetestowana pod kątem najwyższych standardów przez niezależne zewnętrzne organizacje wystawiające atesty bezpieczeństwa.

Certyfikat kompatybilności elektromagnetycznej klasy B – bezpieczne użytkowanie na obszarach zabudowy mieszkaniowej.

Zintegrowane zabezpieczenie ziemnozwarciowe i w razie rozłączenia chroni zarówno użytkownika, jak i samochód.

Materiały do Pobra​nia

ABB TERRA DC Wallbox Broszura

ABB TERRA DC Wallbox dokumentacja

ZADAJ NAM PYTANIE

    Thank you! Your message has been sent.
    Unable to send your message. Please fix errors then try again.