Terra AC

Odpowiedź na rosnące potrzeby rynku

Ładowarka naścienna Terra AC zapewnia elastyczne, inteligentne i zintegrowane rozwiązania do ładowania samochodów elektrycznych, które sprawdzą się w każdym przedsiębiorstwie, domu lub innej lokalizacji.

W DOMU
Od domów jednorodzinnych po budynki wielorodzinne i osiedla mieszkalne

W MIEJSCU PRACY
Od kameralnych biur po biurowce

LOKALIZACJE KOMERCYJNE
Hotele, obiekty sportowe, centra handlowe i nie tylko

PODCZAS PARKOWANIA
Przydrożne miejsca 
postojowe i parkingi

JAKOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ

Szeroka gama opcji połączeń  , w tym za pośrednictwem wi-fi, Bluetooth i łącza Ethernet, umożliwiająca prostą kontrolę i integrację z obecną infrastrukturą.

Możliwość zdalnych aktualizacji oprogramowania  w celu zapewnienia optymalnej wydajności i ograniczenia konieczności interwencji na miejscu.

W​allbox Terra AC oferuje najlepszą jakość  na rynku, której można oczekiwać od światowego lidera w produkcji ładowarek do samochodów elektrycznych.

PONADCZASOWE ROZWIĄZANIA

Ustawienia umożliwiające integrację licznika energii  w celu zapewnienia dynamicznego zarządzania obciążeniem, ograniczenia kosztów energii oraz zapobiegania aktywacji urządzeń zabezpieczających.

Inteligentna funkcjonalność  oznacza, że ładowarka naścienna może dostosować swoje zużycie energii i zapewnić optymalne ładowanie – obecnie i w przyszłości.

Dedykowana aplikacja  pozwala użytkownikom na łatwe uwierzytelnianie i kontrolę wallboxa Terra AC oraz podgląd statusu ładowania.

BEZPIECZEŃSTWO

Oceniona i przetestowana  pod kątem najwyższych standardów przez niezależne zewnętrzne organizacje wystawiające atesty bezpieczeństwa.

Ogranicznik prądu  umożliwia osiągnięcie maksymalnej mocy ładowania bez niepożądanej aktywacji zabezpieczeń, zgodnie z projektem systemu rozdziału energii elektrycznej danego budynku.

Zintegrowane zabezpieczenia  , w tym przed zwarciami doziemnymi DC i przepięciami, chronią zarówno użytkownika, jak i samochód.

• Łatwa konfiguracja za pomocą aplikacji. 
• Przystosowana do integracji z zaawansowanymi inteligentnymi systemami zasilania budynków. 
• Intuicyjne oprogramowanie aktualizowane za pośrednictwem aplikacji, dzięki któremu ładowarka sprosta przyszłym wymaganiom.

• Możliwość uwierzytelniania ładowarek za pomocą aplikacji lub karty RFID. Prosta konfiguracja z poziomu aplikacji lub przez portal internetowy ABB. 
• Status ładowania przesyłany przez aplikację. 
• Przekazuje informacje o statusie ładowarek (dostępności, liczbie sesji, dostawach energii).

Materiały do Pobra​nia

ABB TERRA AC Broszura ABB TERRA AC Piedestały ABB TERRA AC i zażądzanie mocą stacji

ZADAJ NAM PYTANIE

    Thank you! Your message has been sent.
    Unable to send your message. Please fix errors then try again.